„Wiem, czym oddycham” to konkurs skierowany do lokalnych społeczności i ich mieszkańców, którzy chcą monitorować stan jakości powietrza w swojej okolicy. W ramach akcji firma Aviva zainstaluj 150 czujników w całej Polsce, abyś wiedzieli, czym oddychamy.

  • 100 czujników Aviva zainstaluje w miejscach, które zdobędą największą liczbę głosów w konkursie
  • 50 czujników zainstaluje w miejscach wybranych przez Komisję konkursową spośród zgłoszonych lokalizacji, aby jak najlepiej uzupełnić ogólnopolską sieć czujników monitorujących powietrze

WYBÓR LOKALIZACJI POPOWICKIEGO CZUJNIKA
#mojepopo zaproponowało jako grupa osiedlowa lokalizację, która jest w samym centrum naszego osiedla. Przy boisku spółdzielczym, przy górce, siłowni oraz placu zabaw, gdzie bawią się nasze dzieci, spotykają seniorzy, gdzie właściciele psów wychodzą na spacery. Jeśli mieszkasz na Popowicach, lub historycznie miejsce to nie jest Ci obojętne, wesprzyj naszą społeczność i oddaj głos na naszą propozycję lokalizacji. Z góry pięknie dziękujemy!

P.S. Oczywiście, jak w chyba każdej akcji, jest cena za udział w takowej: tą ceną są nasze dane. Firma podczas głosowania prosi o adres email oraz numer telefonu, na który będzie zapewne mogła/chciała wysyłać oferty ubezpieczeń.

Uwaga! By zagłosować nie musicie odznaczać pola zgody na przetwarzanie Waszych danych w celach marketingowych.

WAŻNE: Po zagłosowaniu otrzymacie na podany przez siebie adres email z linkiem potwierdzającym fakt zagłosowania. Zdarza się, że wiadomość ta ląduję w spamie. Sprawdźcie dokładnie swoją skrzynkę.

PODSUMOWANIE PO ZAKOŃCZENIU AKCJI GŁOSOWANIA

Nie jesteśmy niestety w pierwszej setce, bo by wejść do stawki trzeba było uzyskać minimum 354 głosów. Nie udała się nam ta sztuka.  Szkoda. Mimo to pragniemy podziękować raz jeszcze każdemu z Was za oddany głos!  To, co widać na Popowicach już teraz to konsolidowanie się osób, którym zależy na kształcie naszego osiedla. Oby ta tendencja trwała, a my postaramy się w nią wpisać swoimi działaniami.

W kolejne akcje będziemy się starali włączać coraz większe grupy. Wyjdziemy także w teren (w końcu!). Tego możecie być pewni. Do zobaczenia i napisania!

I jeszcze informacja ze strony organizatora akcji #wiemczymoddycham:
„Głosowanie na zewnętrzne czujniki jakości powietrza zostało zakończone. Sprawdź listę zwycięzców i dowiedz się czy Twoja lokalizacja jest w finałowej 100-tce. 50 lokalizacji, które ma wybrać komisja konkursowa zostanie podanych 10 stycznia 2018 r.”

 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *