To była dla nas pierwsza próba wspólnego osiedlowego działania , tym razem w przestrzeni zamkniętej. Po dobrze przyjętej przez Was akcji #PopKurzacz, postanowiliśmy zorganizować wydarzenie, w którego centrum znajdą się nasze osiedlowe dzieci. 

16 grudnia 2017 r. połączone siły Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Jeleniej 7 oraz nieformalnej grupy osiedlowej #mojepopo zorganizowały teatrzyk kamishibai oraz warsztaty ozdób świątecznych dla dwudziestorga dzieci, w tym także dla rodziców/opiekunów uczestniczących w zajęciach wraz z najmłodszymi dziećmi.

Przeczytaj także relację PopowiceWrocław.pl

Szczególne podziękowania pragniemy przekazać Pani Ani Tomaszewicz z Biblioteki przy Jeleniej 7 , dzięki której zaangażowaniu zajęcia te mogły się w ogóle odbyć w czasie, w którym biblioteka normalnie nie funkcjonuje. Pani Aniu, jest Pani naszym osiedlowym Aniołem! Wielkie dzięki i piątki przybijane głośno w powietrzu należą się dziewczynom z naszej ekipy: Agnieszce Brzezińskiej-Mandat oraz Magdzie, dzięki którym wszystko zagrało, jak należy.  Całość wspierała oczywiście dzielnie lwia część całej naszej drużyny :).

Dziękujemy każdemu z Państwa za udzielone nam zaufanie. Z wpisów na naszym profilu facebookowym wnosimy, że akcja uznana została za udaną i jest chęć w nas wszystkich na osiedlu kontynuwanie tego typu przedsięwzięć i wspólnego poznawania się przy takich okazjach.

Do zobaczenia już wkrótce! Bo na 100% nie chcemy kończyć na tym jednym wydarzeniu.
P.S. Po zakończeniu akcji na adresy mailowe uczestników teatrzyku/warsztatów trafiły miłe graficzne niespodzianki. 

Za wsparcie medialne akcji dziękujemy portalowi PopowiceWroclaw.pl

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *