Ile razy czytaliście w prasie, że po nieszczęśliwym zdarzeniu zebrała się grupa gapiów, którzy nie pomogli ofierze? W mojepopo chcemy myśleć perspektywicznie. 

Aby takich sytuacji zdarzało się coraz mniej, już 10 marca mojepopo we współpracy z harcerzami ze szczepu Czarna 13 przeprowadzą szkolenie z pierwszej pomocy przeznaczone dla dzieci z młodszych klas. Poprowadzone ono zostanie przez harcerzy posiadających certyfikat ratownika oraz duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Będziemy pracować na fantomach i z użyciem środków opatrunkowych.

Mamy szczerą nadzieję, że oprócz nauki podstawowych zasad pierwszej pomocy dzieci będą się świetnie bawić. W końcu nauka przez zabawę jest najlepszą metodą. Działamy także w imię złotej zasady: czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci. 🙂

Na wspólne zajęcia z udzielania pierwszej pomocy zapraszamy na początek dzieci z klas 1-3 SP (7-9 lat). Wspólnie ze szczepem Czarna 13 przygotowaliśmy dla Was 15 miejsc. Aby zapisać się na nasze zajęcia, napisz do nas na adres: kontakt@mojepopo.org.pl. W treści maila podaj imię i wiek dziecka.

 


Jak zawsze przypominamy, że dbamy o Waszą prywatność. Dane osobowe zebrane przez nas drogą mailową posłużą nam wyłącznie do przygotowania zajęć i nie będą współdzielone z nikim innym. Po zamknięciu akcji nie będziemy na podane adresy wysyłać żadnych informacji, a całość relacji z zajęć zostanie przedstawiona przez nas
wyłącznie na oficjalnej stronie mojepopo.org.pl oraz na profilu facebookowym naszej grupy (fb.com/mojepopo).

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnych, cennych naszym zdaniem, zajęciach osiedlowych.

Organizatorzy:
#mojepopo
#czarna13
#mbpfilianr10

Data: 10 marca 2018
Godzina: 11.00 (przewidywany czas szkolenia 1.5 h)
Miejsce: MBP Filia nr 10, ul. Jelenia 7 Wrocław
Kiedy najpóźniej odebrać dziecko: do godziny 13.00

zapisy: kontakt@mojepopo.org.pl
Ilość miejsc: 15 – decyduje kolejność zgłoszenia
Zgłoszenia przyjmujemy do soboty 3 marca.

P.S.1: Jeśli po zgłoszeniu dziecka uznacie Państwo, że Wasze dziecko nie może wziąć jedNak udziału w zajęciach, prosimy o taką informację na maila. Umożliwili nam to przekazanie wolnego miejsca innemu dziecku. Z góry dziękujemy za zrozumienie i otwartość na innych!

P.S. 2 W przypadku dużego zainteresowania szkoleniami, gotowi jesteśmy na kolejne odsłony w niedalekiej przyszłości.

Patronat:
popowicewroclaw.pl

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *