Sobota 21 września, sam środek osiedla. Wielu sąsiadów, dzieciaki z naszych podwórek. Miejscowe organizacje, do tego popobiznes.

Cel? Spędzić czas razem, po sąsiedzku, z uśmiechem i wypiekami na twarzy. Do tego zachęcić sąsiadów do głosowania na popowickie projekty Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego.

Rezultaty?
Awaria prądu od Neuromedu, szukanie opcji zastępczej. Jest! Prąd da nam sąsiadka z drugiego piętra (dzięki, Aga!). Razem z nami mnóstwo dobrego jadła od partnerów z osiedla (Le Ser, La Finezze, Rondo Cafe). Do tego ciasta i babeczki sąsiedzkie. I jeszcze Slice of Heaven – pizzeria z Gądowa, która dołącza do naszej akcji na żywo, podczas jej trwania (Wam także dziękujemy!).

Rozdajemy setki ulotek z informacją o WBO. Zachęcmy do głosowania, pomagamy zagłosować osobom starszym i młodszym. Działamy razem.
Trzy wartko, dynamicznie spędzone godziny. Z obietnicą repety już 5 października, gdy znów będziemy informować o WBO, ale nade wszystko świętować wspólnie z Klubem Tęcza i sprzątać osiedlowe tereny (#PopKurzacz).

UWAGA! RUSZYŁO GŁOSOWANIE NA NASZE PROJEKTY WBO. GŁOSUJ JUŻ TERAZ!Dziękujemy Wam Sąsiedzi za wspólnie spędzony czas i emocje, które temu towarzyszyły. Tak warto żyć!

Do zobaczenia w #PopoCentrum już w sobotę 5. października! Trzymajmy kciuki za dobrą aurę. 🙂

RAZ JESZCZE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM PARTNEROM #POPOENERGII!

Głównym partnerem akcji był VANTAGE DEVELOPMENT

Akcję wsparli:
Spartan WCT / LeSer / Pizzeria La’ Finezze / Rondo Cafe / Centrum Reksia / HotSpot / Bułka Tarta / Kwiaciarnia Niespodzianka Wrocław / Demmers Teahouse

Organizacje na Popowicach, które działały razem:

Fundacja Aktywny Senior / Wrocławskie Stowarzyszenie Wychowawców/ Rada Osiedla Pilczyce-Kozanów-Popowice Płn / Moje Popo

Informacje na osiedlu przekazali:
Osiedle Popowice Wrocław oraz Popowice Online

Autorką wszystkich zdjęć jest p. Dorota Pluciak. Dziękujemy za nie!

Więcej zdjęć w relacji na naszym profilu FB.


UWAGA! RUSZYŁO GŁOSOWANIE NA NASZE PROJEKTY WBO. GŁOSUJ JUŻ TERAZ!Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *