Pamiętacie nas jeszcze z wrześniowego #PopKurzacza? Jeśli tak, to idealnie. Dziś jest nas w #mojepopo dużo więcej. Zebraliśmy się większą grupą i dzięki bliskiej współpracy z Filia nr 10 MBP we Wrocławiu postanowiliśmy zorganizować w tym roku Świąteczny Teatrzyk dla Dzieci oraz Warsztaty Robienia Ozdób Choinkowych.

Pomimo, że robimy to osiedlowo po raz pierwszy wielu z nas jest zahartowanymi w walce w tematach dziecięcych rodzicami, część z nas posiada wieloletnie doświadczenie pedagogiczne, inni logistyczne. Proponowane przez nas spotkanie to inicjatywa czysto oddolna, organizowana za friko oraz, na tym etapie, bez wsparcia finansowego z jakiejkolwiek strony.

Chcemy tym spotkaniem dać sobie szansę poznać się w akcji, poznać też część z Was, i otworzyć na wspólne działania na kanwie rodzinnej. Zapraszamy Was do udziału w akcji na zasadach, które szczegółowo opisaliśmy w załączonych infografikach. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i brak postaw roszczeniowych. W mailach zwrotnych, potwierdzających udział Wasz i Waszego Dziecka, udzielimy szczegółowych odpowiedzi na Wasze pytania oraz podamy plan ramowy spotkania.

UWAGA! Pula zgłoszeń została wyczerpana. Dziękujemy za zainteresowanie akcją. Kolejne propozycje wspólnych działań już wkrótce. Zapraszamy w najbliższych miesiącach #mojepopo
Zastrzegamy sobie możliwość dokonania zmian w planie zajęć bez podawania przyczyny.

Dane osobowe zebrane poprzez zgłoszenia mailowe zostaną wykorzystane WYŁĄCZNIE na potrzeby realizacji akcji pod nazwą  „Teatrzyk i Warszaty Robienia Ozdób Choinkowych dla Dzieci”.

Tutaj znajdziecie stronę wydarzenia na FB. Tam zawsze najświeższe ogłoszenia!

Pozdrawiamy!
Ekipa #mojepopo

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *